Instagram to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie. Posiada najwięcej użytkowników zaraz po facebooku. Ikoniczny portal zrzesza blisko 500 mln osób, które nieustannie wymieniają pomiędzy sobą informacje. Ze względu na ochronę danych osobowych właściciele strony nie mogą kontrolować z ilu kont korzystamy. Czasem istnieje potrzeba wylogowania się na komputerze znajomego czy w szkole. I choć mogłoby się to wydawać bardzo proste, czasem o tym zapominamy orientując się w ostatniej chwili poszukując dodatkowych instrukcji. Dowiedz się jak wylogować się z Instagrama.

Wyloguj się z Instagrama używając zaledwie kilku kliknięć

Proces wylogowania się z Instagrama różni się w zależności od urządzenia, z którego korzystamy. Przedstawiamy więc instrukcję do komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów.

Wylogowanie się z Instagrama na komputerze osobistym nie przysparza dużej ilości problemów.

  1. Kiedy jesteśmy zalogowani na konto, wystarczy zerknąć w prawy górny róg i kliknąć w charakterystyczną ikonę ludzika.
  2. Pojawi się nowa strona, na której powinniśmy kliknąć w ikonę odpowiadającą za ustawienia konta – zębatkę.
  3. Następnym krokiem jest kliknięcie w link o treści „edytuj profil” i wybranie opcji „wyloguj się”.

Gdy zalogujemy się na urządzeniu mobilnym sprawa wygląda nieco inaczej. Poniżej lista kroków, jakie powinniśmy podjąć, aby pomyślnie się wylogować z aplikacji mobilnej.

  1. Wzrok kierujemy na dolną belkę (menu) i patrzymy na prawą stronę. Klikamy w ikonę ludzika.
  2. Pojawią się trzy kropki – ułożone pionowo lub poziomo – w zależności od systemu urządzenia.
  3. Po kliknięciu w ten element musimy wybrać opcję ustawienia aplikacji. Na samym dole możemy wybrać pozycję „wyloguj się”.

Można zauważyć, że Instagram sprytnie ukrył przycisk służący do wylogowania się. Trzeba przyznać, że umieszczenie przycisku do wylogowania się z konta w ustawieniach jest podchwytliwe. Jeśli nie możemy wylogować się z konta ręcznie to warto zrobić to zdalnie, tak aby nie narażać swojej prywatności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj