Zauważyłaś na swojej skórze pierwsze oznaki starzenia? Szukasz sposobu, aby spowolnić ten proces? Rozważ zastosowanie mezoterapii Neauvia. Na czym polega ten zabieg, jakie są jego skutki i w jaki sposób należy się do niego przygotować? Podpowiadamy.

Czym jest mezoterapia Neauvia?

Mezoterapia to zabieg polegający na wstrzyknięciu w skórę substancji czynnej poprawiającej stan skóry i zapobiegający starzeniu się. Coraz bardziej popularna jest mezoterapia przy użyciu preparatu Neauvia, który zawiera aż 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, a także hydroksyapatyt wapnia, L-prolinę i glicynę. Dzięki tej kompozycji powstaje środowisko sprzyjające fizjologicznej odbudowie skóry. Warto wiedzieć, że najlepiej wykonać 3 lub 4 zabiegi w 3-tygodniowych odstępach. Pół roku później można poddać się zabiegowi przypominającemu, aby efekty terapii były jeszcze bardziej widoczne. Oczywiście zależą one od różnych czynników, m.in. Twojego trybu życia, pielęgnacji skóry, wieku itp.

Jakie efekty przynosi mezoterapia Neauvia?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z mezoterapii Neauvia? Otóż przede wszystkim powoduje ona znaczną poprawę stanu skóry i jej głębokie nawilżenie. Co więcej, następuje stymulacja produkcji kolagenu oraz inicjowania procesów naprawczych przez komórki. Z pewnością po tym zabiegu zauważysz, że Twoja skóra jest jędrna i elastyczna. Dzięki mezoterapii Neauvia możliwa jest także poprawa konturów i rysów twarzy. Warto również wiedzieć, że sprzyja ona ochronie skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Jak należy przygotować się do mezoterapii Neauvia?

Zdecydowałeś się na zabieg mezoterapii Neauvia? Warto pamiętać o tym, aby przed zabiegiem nie stosować silnych kosmetyków ani nie poddawać się innym terapiom bez konsultacji ze specjalistą. Około godzinę przed zabiegiem należy znieczulić skórę specjalnym kremem. Oczywiście to wszystko zaleci także lekarz, toteż należy być bardzo uważnym podczas konsultacji wstępnej. Pamiętaj również, że duże znaczenie ma wybór kliniki. Doskonałym wyborem jest Ruczaj Clinic. Szczegółów związanych z zabiegiem dowiesz się tutaj: https://www.ruczajclinic.pl/kosmetologia/neauvia-hydro-deluxe/. Po zabiegu warto zadbać natomiast o odpowiednią pielęgnację skóry oraz właściwą dietę.

Jeżeli zależy Ci na całkowitym zminimalizowaniu skutków ubocznych, możesz zdecydować się na komputerową mezoterapię próżniową. Warto wiedzieć, że nie pozostają po niej siniaki i właściwie nie obowiązuje się rekonwalescencja.

Mezoterapia Neauvia to nowoczesny i bardzo skuteczny zabieg, toteż warto się na niego zdecydować. Efekty na pewno przejdą Twoje oczekiwania i utrzymają się naprawdę długo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj