Facebook to obecnie największy serwis społecznościowy na świecie. Działa na skalę globalną, umożliwia kontakt ze znajomymi oraz daje łatwy dostęp na informacji. Konto na Facebooku w dzisiejszych czasach to wręcz podstawa. Większość ludzi wychodzi z założenia, że kto nie posiada konta na tym popularnym portalu społecznym niemalże nie istnieje. Według najnowszych danych Facebook ma już ponad 2 miliardy użytkowników. Imponujące, prawda?

Dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do licznej społeczności Facebooka, a nie wiedzą jak to zrobić, przedstawimy krótki poradnik, jak to zrobić w kilku prostych krokach.

Krok 1

Wejdź na oficjalną stronę Facebooka – www.facebook.com

Krok 2

Wybierz okienko „rejestracja” i wypełnij widoczny formularz podając swoje podstawowe dane (imię i nazwisko, adres mailowy lub numer telefonu komórkowego), następnie podajemy wybrane przez siebie hasło, z którego będziemy korzystać przy logowaniu, po czym wpisujemy datę urodzenia oraz wybieramy płeć.

Krok 3

Po wykonaniu kroku 2 i wypełnieniu wszystkich danych kliknij zielony przycisk „zarejestruj się”.

Co ważne, klikając ten przycisk, akceptujemy regulamin portalu Facebook. Dlatego istotne jest to, by wcześniej się z nim zapoznać i dowiedzieć się o zasadach panujących na tym portalu.

Krok 4

W celu zakończenia procesu tworzenia konta potwierdź swój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, zrób to klikając w przesłany mail aktywacyjny (wiadomość od Facebooka powinna przyjść od razu, jeśli jednak tak się nie stanie skorzystaj z opcji „wyślij ponownie adres e-mail”).

To wszystko. Od tej pory zostało aktywowane. Prawda, że nic trudnego? Cały proces zakładania konta na Facebooku nie jest niczym skomplikowanym i trwa bardzo krótko. Jeśli jednak napotkasz jakieś trudności przy zakładaniu konta, to w takim przypadku należy skorzystać z formularza kontaktowego, za pośrednictwem którego można zgłosić obsłudze napotkane problemy. Znajdziesz go pod następującym adresem: https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj