Usługi operatorów telefonii komórkowej mogą znacznie ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z nowoczesnych smartfonów. Są one przydatne podczas załatwiania spraw zawodowych, jak również stwarzają większą możliwość rozrywki i działania. Jedną z funkcji, jaką udostępnia niemal każda firma telekomunikacyjna jest poczta głosowa. Czym ona jest? Jakie posiada cechy szczególne? Jak włączyć i wyłączyć pocztę głosową?

Czym jest poczta głosowa?

Play to jedna z największych sieci telekomunikacyjnych, w skład której wchodzi wiele ciekawych usług i propozycji. Jako jeden z największych przedsiębiorców daje swoim klientom możliwości skorzystania z poczty głosowej. Czym ona jest? W jaki celu się ją stosuje?

Poczta głosowa to usługa dzięki, której osoba dzwoniąca może zostawić wiadomość głosową do odbiorcy, w momencie kiedy ten nie odbiera telefonu. Użytkownicy telefonów komórkowych czy stacjonarnych mają możliwość odsłuchania pozostawionej widomości, jak również zapisania jej, ponownego przeanalizowania lub usunięcia.

Włączenie i wyłączenie poczty głosowej w Play może również dostarczy informacje o nieaktywnym telefonie odbiorcy, jak również przebywaniu poza zasięgiem. Usługa ta jest w pełni darmowa, a aby móc skorzystać z niej należy poczynić odpowiednie kroki.

Jak włączyć pocztę głosową w Play?

Włączenie poczty głosowej u jednego z najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej Podstawowy pakiet usługowy Poczta Głosowa Standard to usługa, którą należy aktywować używając kodu ekspresowego 111*56*1#, a następnie przycisnąć guzik zielonej słuchawki. Włączona poczta głosowa posiada opcję informowania SMS-em o nowej widomości głosowej.

Jak wyłączyć pocztę głosową w Play?

Co zrobić, gdy usługa przestanie zadawalać użytkownika? Jak wyłączyć pocztę głosową w Play? Czy jest to darmowa funkcja?

Wyłączenie poczty głosowej w Play to działania podobne do tych, które należało wykonać podczas jej aktywowania. Aby dezaktywować usługę należy wybrać numer specjalny *111*56*2# – zielona słuchawka. Wyłączenie usługi możliwe jest również w aplikacji online, używając danych wcześniej założonego konta użytkownika.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj